12003/​121

Møblement af bemalet træ, bestående af sofa, to armstole og to stole. Louis XVI form, Frankrig, 20. årh.s begyndelse. H. 97. L. 120. (5)

Intet at bemærke. Almindelig brugsslitage.

Kunst, antikviteter & design, 16. januar 2020

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.500 DKK

1.500 DKK