12003/121
Møblement af bemalet træ, bestående af sofa, to armstole og to stole. Louis XVI form, Frankrig, 20. årh.s begyndelse. H. 97. L. 120. (5)
Intet at bemærke. Almindelig brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 16. januar 2020
Vurdering
Hammerslag