2022/710
Amariel Nordoy (f. Klaksvík 1945, d. København 2022)
To kompositioner. Sign. Nordoy 83 og 84, særtryk 3/14 2/14. Litografier i farver. Bladstørrelse hver 57×76. Uindrammede. (2)
Moderne kunst og design, 26. maj 2020
Vurdering
Hammerslag