12048/8
Carl Milton Jensen (f. Slagelse 1855, d. Højbjerg 1928)
“Ved jul 1910”. Sign. Milton Jensen. Olie på lærred opklæbet på plade. Lysmål 30×38. Rammemål 55×48.
Ramme med få afslag.
Kunst, antikviteter & design, 26. november 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud