1703/554
Anne Vilsbøll (f. København 1951)
Komposition. Sign. AV 84. Olie på kraftigt papir monteret på lærred. 130×94.
Dette emne handles i fuldmoms
Moderne kunst og design, 17. januar 2017
Vurdering
Hammerslag