2440/692
Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
Uden titel. Sign. Rob. Jacobsen. Akvarel på papir. Bladstørrelse. 23×31.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Fra
i
Vurdering
20 bud
994240 (Autobud) | ||
820651 | ||
994240 (Autobud) | ||
820651 | ||
994240 (Autobud) | ||
820651 | ||
994240 (Autobud) | ||
820651 | ||
994240 | ||
820651 (Autobud) | ||
994240 | ||
820651 (Autobud) | ||
994240 | ||
820651 (Autobud) | ||
908554 | ||
820651 | ||
1032698 | ||
820651 | ||
296282 | ||
576 |