2149/8665
“Den Storrussiske Zar's buket”. Vase af forgyldt metal med en buket blomster prydet med emalje. 20. årh.s anden halvdel. H. 17.
Minimal aldersslitage.
Russisk tema, 6. december 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud