12116/277
Afrikansk maske af udskåret patineret træ. Kwele stil. 20 årh. Ca. 57×20×14.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 22. april 2021
Vurdering
Hammerslag