Kurt Trampedach (f. Hillerød 1943, d. Sare, Frankrig 2013)
Komposition. Sign. Kurt Trampedach 1989, 144/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 64×47.
Proveniens: Galerie Moderne, Silkeborg.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
1138555 | ||
911882 | ||
1138555 | ||
1073484 | ||
907204 |