Kurt Trampedach (f. Hillerød 1943, d. Sare, Frankrig 2013)
Komposition. Sign. Kurt Trampedach 1989, 30/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 64×47.
Proveniens: Galerie Moderne, Silkeborg.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme. Små dyr uner glasset.
911882 |