2149/8631
Russisk ikon “ Den ubrændelige tornebusk”. Tempera på træpanel. 19. årh. 38,5×31.
Mindre krakeleringer. Restaureret.
Russisk tema, 6. december 2021
Vurdering
Hammerslag
23 bud