1946/80
Engelsk Regency bakke af mahogni, indlagt med intarsia. På senere stel af mahogni. 19. årh. H. 59. L. 69. B. 45.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Afslag.
Ældre malerier, møbler og varia, 11. november 2019
Vurdering
Hammerslag