2412/​827

Dansk møbeldesign

Cirkulært sofabord af massiv eg, skråtstillede ben med udskæringer. 1970s. H. 55. Diam. 89.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 19. marts 2024

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag