2412/827
Dansk møbeldesign
Cirkulært sofabord af massiv eg, skråtstillede ben med udskæringer. 1970s. H. 55. Diam. 89.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 19. marts 2024
Vurdering
Hammerslag