12032/29
Engelsk bookcase af mahogni, front med fire glasdøre, skuffer og døre. George III form. 20. årh. H. 200. B. 181. D. 40.
Brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020
Vurdering
Hammerslag
26 bud