2121/150
Tre afrikanske figurer af udskåret og patineret træ, heraf to fertilitetsdukker. Ashanti stil m.m. H. 23–31. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre afslag.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud