2131/​65

RETUR Lille dansk bakkebord af sortmalet træ, bakke af rødmalet metal. Rokokoform, 19.- 20. årh. H. 73. B. 65. D. 49.

Ridser og mærker. Senere bemaling.

Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021

Vur­dering

8.000 kr

Hammerslag