1921/1632
L. Magron
Charles de Gaulle 1914–1915. Relief af bronzeret træ og gesso. Sign. L. Magron. Lysmål 88×36.
Minimale afskalninger. Krakeleringer.
Varia, 23. maj 2019
Vurdering
Hammerslag