2032/11
Græsk ikon med fremstilling af to helgener. Tempera på træpanel. 19. årh. 34,5×23.
Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag
19 bud