2415/315
Lorenzo dal Torrione (f. Pietrasanta, 20. årh.)
Klassisk skulptur af marmorkomposit i form af siddende barn. Sign. Dal Torrione samt nummereret 1003. Italien. 20. årh. H. 38.
Enkelte ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024
Vurdering
Hammerslag