2448/854
Østrigsk design
Et par væglamper af messing med justérbar skærm. Model 8738. Udført og mærket hos Hags. 1960'erne. H. 16. (2)
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Nyere ledninger. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag