1320/1579
Samling diverse strøbøsser mm. af sølv, fortrinsvis Mexico samt enkelte effekter af plet og med anden montering. Vægt 1650 gr.
Mindre buler, ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 16. maj 2013
Vurdering
Hammerslag