2431/205
Et par Næstved stager af messingmalm, balusterformede stammer på runde, hvælvede fodtykker med senere navneciselering og datering 1864.18. årh. H. 16,5 cm. (2)
Brugsspor.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. juli 2024
Vurdering
Hammerslag