1838/867
Niels Reumert (f. Hellerup 1949)
“Rødt rum”. Sign. på bagsiden Niels Reumert, 1984. Olie på lærred. 120×130.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design, 18. september 2018
Vurdering
Hammerslag