2043/​1339

Hermès

Bælte af rødt læder med gyldne spænder og brunt læder på den anden side. Str. 70. Justebart 74–68 cm. Længde 80 cm, bredde 4,5 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Spænderne fremstår med enkelte ridser. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 21. oktober 2020

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag