2032/798
Kugleformet vase af stentøj modelleret med gren og bladværk, dekoreret med grønlig spættet glasur. Sign. monogram AB, 52. H. 13.
Enkelte overfladeridser og mærker.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud