619/​708

Anna Sophie Petersen (f. København 1845, d. sst. 1910)

Sydlandsk exteriør med kvinder. Sign. ASP. Olie på lærred. 46×44.

Restaureret. Sat på nyt lærred

Malerier, 10. maj 2006

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag