2119/241
Art nouveau stok af ibenholt med greb af sølv. 20. årh.s første halvdel. L. 88 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag