12141/18
N. F. Schiøttz-Jensen (f. Vordingborg 1855, d. København 1941)
Italiensk pige ved fontæne. Sign. N. F. Schiøttz-Jensen 1925. Olie på lærred. 52×40. Indrammet.
Behov for let overfladerensning.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
28 bud