12125/228
Inge Lindegaard: Abstrakt komposition. Sign. Inge Lindegaard verso. Olie på lærred. 40×50. Indrammet.
Mindre krakeleringer.
Kunst, antikviteter & design, 24. juni 2021
Vurdering
Hammerslag