2445/​3

Fransk kirkestage af forgyldt metal til syv lys prydet med blomster af porcelæn dekoreret i rosa farver, på trepas fodstykke. 19. årh.slutning. H. 78,5 cm.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Afslag på blomster.

I Lyngby
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

16 bud

1133436 3.400 DKK
901196 (Autobud) 3.200 DKK
1133436 3.000 DKK
901196 (Autobud) 2.900 DKK
1105935 2.800 DKK
901196 (Autobud) 2.700 DKK
1105935 2.600 DKK
901196 (Autobud) 2.500 DKK
1105935 2.400 DKK
901196 (Autobud) 2.300 DKK
1105935 2.200 DKK
901196 2.100 DKK
1105935 (Autobud) 2.000 DKK
901196 1.950 DKK
1105935 1.550 DKK
100994 1.500 DKK