12045/109
Bengt Lindström (f. Storsjökapell 1925, d. Sundsvall 2008)
Komposition. Sign. Lindström. Litografi i farver nr. 15/90. Rammemål 90,5×67,5. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 5. november 2020
Vurdering
Hammerslag