2045/1266
B. Hertz
Bismarck armbånd af 8 kt. guld. L. 19 cm. Vægt ca. 9 g.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Én hasp mangler.
Smykker og Fashion, 4. november 2020
Vurdering
Hammerslag