2024/806
Erling Andersen (f. Odense 1937, d. sst. 2010)
Kvinder ved havet. Sign. Erling A 81. Gouache på pap. Lysmål 26×35.
Krakeleringer. Undersøgt i rammen.
Moderne kunst og design, 9. juni 2020
Vurdering
Hammerslag