1717/1620
Sæt på fire flaskebakker af sølv. Danmark, 20. årh. Vægt ca. 170 gr. Diam. 11. (4)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Enkelte mindre buler.
Varia, 27. april 2017
Vurdering
Hammerslag