12049/59
Ankerkæde armlænke af sterling sølv. Stemplet RVD. Sterling Denmark. Vægt 64 g. L. 20,5. B. 1.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 3. december 2020
Vurdering
Hammerslag
22 bud