2124/​7522

Ida Kvetny (f. Odense 1980)

“Invidia”, L.A. 2013. Sign. med datering på bagsiden. Akryl på lærred. 200×120. Uindrammet.

Proveniens: Galleri Egelund, København.

Samtidskunst, 15. juni 2021

Vur­dering

25.000–30.000 DKK

Hammerslag