12120/239
Bemalet buste i form af herre af lertøj. Usign. 19. årh.s slutning. H. ca. 25.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 20. maj 2021
Vurdering
Hammerslag