12142/108
Lise Honoré (f. København 1940)
Komposition. Sign. Lise Honoré 86. Litografi i farver nr. 190/550. Rammemål 60×41. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 21. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag