12016/​134

Nes Lerpa (f. København 1942)

To kompositioner. Sign. Nes Lerpa 81. 67/94 og 33/75. Litografier i farver. 37×56 og 54,5×69. Uindrammet. (2)

Kunst, antikviteter & design, 16. april 2020

Vur­dering

1.200 DKK

Hammerslag