2014/3
Louis XVI form kaminforsats, tredelt, af forgyldt bronze, i form af balustrade støbt med balustre, vaser, festoner, løvemaskaroner samt slanger. 19. årh. H. 13/39 cm L. 118 cm.
Aldersrelaterede spor.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. marts 2020
Vurdering
Hammerslag