2119/1024
Sammenklappeligt bakkebord med stel af patineret bøg, opsat på hjul. To cirkulære, vendbare bakker med hhv. rødt og sort laminat, kant af bøg. Udført og mærket hos Brdr. Krüger. H. 55. Diam. 50.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 11. maj 2021
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt
32 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||
(Autobud) | ||