12118/54
Gunnar Johnsson (f. 1917, d. 2007)
Portræt. Sign. G. Johnsson. Olie på lærred. Lysmål 55×45. Rammemål 70×60.
Et par små afskalninger øverst nær rammekant.
Kunst, antikviteter & design, 6. maj 2021
Vurdering
Hammerslag