2142/375
Et par lave stager af sølv. 20. årh. H. 12 cm. Udfyldte. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 18. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag