12115/​212

Thor Lindeneg (f. København 1941)

Surrealistisk maske/ansigtskomposition. Sign. Thor Lindeneg, nr. 79 /100. Litografi i farver, ca 1990. Bladmål 50×36. Uindrammet.

Sælger oplyser

Intet at bemærke. Friskt og ubrugt eksemplar.

Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021

Vur­dering

800 kr

Hammerslag

320 kr

978738 320 kr
1020259 300 kr