12141/134
Göran Wärff (f. 1933)
Anna Ehrner (f. Stockholm 1948)
Vase samt skål af klart og farvet glas. Sign. hhv. G Warff 05780 og A. Ehrner 59311. Udført og mærket hos Kosta Boda. (2)
Almindelig brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag