12108/206
Knud Edsberg (f. København 1911, d. Holmstrup 2003)
En jæger på rævejagt. Sign. Edsberg 1960. Olie på lærred. Rammemål 100×130.
Behov for rensning.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag