2022/112
Dansk maler, 20. årh.
Marine med passagerskib. Sign. J. Reinholt. Olie på lærred. 64×47.
Behov for rensning. Krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag