2124/​9135

Louis Vuitton

“Keepall 55” rejsetaske af brunt monogram kanvas, brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, aftageligt navneskilt, lynlåsrum med brunt kanvas for. H. 28 x B. 55 x D. 25 cm.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser og skjolder på læder besætninger. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 16. juni 2021

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag

3.600 DKK

3.600 DKK
3.400 DKK