2124/9135
“Keepall 55” rejsetaske af brunt monogram kanvas, brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, aftageligt navneskilt, lynlåsrum med brunt kanvas for. H. 28 x B. 55 x D. 25 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Ridser og skjolder på læder besætninger. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag