865/​387

Svensk rokoko bord af sortmalet træ, profileret svungen plade, sarg udskåret med ornamentik, cabriole ben. 18. årh.s midte. H. 76. L. 103. B. 73.

Russisk + varia & møbler, 2. juni 2016

Vur­dering

20.000 DKK

Hammerslag