2435/​122

Dansk barneseng af lyseblåt træ, dekoreret med blomster og årstal anno 1843, hjul af træ. Falster. 19. årh. H. 58. L. 102. B. 54.

Afskalninger. Brugsslitage. Ridser og mærker. Liste med revne.

I Aarhus
Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?